Дата
|
Назва мерапрыемства
|
Класы
|
Адказны
|
13.01
|
Дзень прапаганды здарована ладу жыцця
1. Гульня-віктарына “Здаровым быць здорава”
2. Квэст-гульня “Код здароўя: ЗЛЖ”
|
1-4
5-10
|
Дарафеева Н.Г.
Базан Г.М.
|
20.01
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
1. Гульнявая праграма “Усе прафесіі добрыя”
2. Прафкактэйль “Выбар прафесіі – выбар будучыні”
|
1-4
5-10
|
Місюк С.В.
Новік В.І.
|
27.01
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
1. Займальная гадзіна “Калі ёсць сям’я-значыць шчаслівыя”
2. Гадзіна творчысці “Вялікае цуда сям’я”
|
1-4
5-10
|
Дарафеева Н.Г.
Наход А.Р.
|
03.02
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
1. Гульня-практыкум “Аб дабрыні і бессардэчнасці”
2. Выхавальны час “Вірус брыдкаслоўя”
|
1-4
5-10
|
Дзюрыч В.С.
Мазько І.Р.
|
10.02
|
Дзень прапаганды здарована ладу жыцця
1. Гульня-віктарына “Вясёлы урок здароўя”
2. Свая гульня “Здаровы лад жыцця”
|
1-4
5-10
|
Місюк С. В.
Юшкевіч В.П.
|
17.02
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
1. Дзелавая гульня “Аб прафесіях і любові да працы”
2. Калаж “Кім быць? Кім стаць”
|
1-4
5-10
|
Дзюрыч В.С.
Базан Г.М.
|
24.02
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
1. Фотакалаж “Наша дружная сям’я”
2. Выхавальны час “Сям’я разам –дума на месцы”
|
1-4
5-10
|
Дарафеева Н.Г.
Кацко Д.С.
|
02.03
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
1. Гульнёвая праграма “У гасцях у дабрыні”
2. Гульнёвая праграма “Вандроўкапа роднай Беларусі”
|
1-4
5-10
|
Місюк С.В.
Юшкевіч В.П.
|
09.03
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
1. Гадзіна знасін “Наш стыль-здаровы лад жыцця”
2. Інтэлектуальная віктарына “Галоўныя сакрэты здаровага ладу жыцця”
|
1-4
5-10
|
Дзюрыч В.С.
Наход А.Р.
|
16.03
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
1. Экскурсія на МТФ в. Рудск
2. Пазнавальны час “Рэйтынг прафесій”
|
1-6
7-10
|
Дарафеева Н.Г.
Мазько І.Р.
|
23.03
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
1. Гульнёвая праграма “Мая моцная і дружная сям’я”
2. Інтэрактыўныя зносіны “У сямейным крузе мы звамі расцём”
|
1-4
5-9
|
Місюк С.В.
Новік В.І.
|
06.04
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
1. Экскурсія у мізей “Этнамір” в. Сухое
2. Вусны часопіс “мы яшчэ не прызналіся ў любові да Беларусі? Тады мы ідзем да вас!”
|
1-4
5-10
|
Дарафеева Н.Г.
Юшкевіч В.П.
|
13.04
|
Дзень прапаганды здарована ладу жыцця
1. Гульня-практыкум “Дрэнныя звычкі – не нашы сястрычкі”
2. Гульнёвы трэнінг “Давай жыць правільна”
|
1-4
5-10
|
Дарафеева Н.Г.
Кацко Д.С.
|
20.04
|
Дзень працоўнага выхавання
1. Гульня “Праца чалавека корміць, лянота псуе”
2. Гульня “Праца ўпрыгожвае чалавека”
|
1-4
5-10
|
Дзюрыч В.С.
Юшкевіч В.П.
|
27.04
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
1. Гульнёвая праграма “Весялей гуляй, ды сваю справу знай”
2. Конкурсная праграма “падарожжа на планету СЯМ’Я”
|
1-4
5-10
|
Дюрыч В.С.
Базан Г.М.
|
04.05
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
1. Літаратурна-музыкальная віктарына “Ці ведаеце вы песні Вялікай Айчыннай вайны”
2. Літаратурная гадзіна “Гісторыя майё сям’і ў гады Вялікай Айчыннай вайны
|
1-4
5-10
|
Місюк С.В.
Наход А.Р.
|
11.05
|
Дзень прапаганды здарована ладу жыцця
1. Брэнг-рынг “Формула здароўя”
2. Пазнавальная гадзіна “Тварам да здароўя”
|
1-4
5-10
|
Дарафеева Н.Г.
Новік В.І.
|
18.05
|
Дзень працоўнага выхавання
1. Гульня –віктарына “Добрыя прафесіі”
2. Гульня-трэнінг “Першыя крокі ў прафесію”
|
1-4
5-10
|
Місюк С.В.
Мазько І.Р.
|
25.05
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
1. Інтэрактыўная гульня “Папа, мама, я – адукаваная сям’я”
2. Гульня-віктарына “Дружная сям’я”
|
1-4
5-10
|
Дзюрыч В.С.
Кацко Д.С.
|